Dla chorych dzieci...

W sobotę 30 grudnia 2017 r. Marianki z ks. Mateuszem odwiedziły Dzieci z Oddziału Psychiatrii i Neurologii ze Szpitala przy ul. Wodociągowej. Wręczyły paczki i kolędowały razem z chórem "Musiołowe Słowiki", prowadzonym przez p. Anię Dul. W Kaplicy szpitalnej powierzyły wszystkich chorych, ich rodziny oraz wszystkich opiekujących się chorymi Matce Bożej w modlitwie różańcowej. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania świątecznej paczki serdeczne "Bóg zapłać" :)

Kolędujmy Małemu...

Dziś w naszym kościele odbył się niezwykły koncert kolęd w wykonaniu chórów i zespołów wokalnych Stowarzyszenia Opolszczyzna śpiewa. Dziękujemy wszystkim młodym wykonawcom za przepiękne kolędowanie.

Zaproszenie na koncert kolęd

Zapraszamy do naszego kościoła na wyjątkowy koncert kolęd, który odbędzie się 7 stycznia o godzinie 16.00. Wykonawcami będą chóry i zespoły wokalne Stowarzyszenia Opolszczyzna Śpiewa.


Dzieci śpiewają dla Dzieciątka Jezus

Dziś w święto świętych Młodzianków odbyła się msza św. w intencji wszystkich dzieci. Po mszy odbył się mini-festiwal śpiewanych i granych kolęd i pastorałek. 

Życzenia świąteczne

 

Życzymy wszystkim Odwiedzającym naszą stronę, by radosne wspominanie Betlejemskiej nocy wniosło w Waszą codzienność radość, pokój, a nade wszystko poczucie obecności Emmanuela, który jest „Bogiem z nami”.

Niech w Nowym, 2018, Roku Bóg nie szczędzi Wam swojej łaski i niech rozświetla wszelkie mroki.