Ogłoszenia parafialne

Przeczytaj o tym co sie dzieje w nadchodzącym tygodniu w naszej parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 14 stycznia 2018 - II Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Opolskiego Zespołu Wokalnego Muzyki Sakralnej pod dyrekcją ks. Joachima Waloszka. Kolędy dawne i znane zaśpiewają dzisiaj o godz. 16.00 w naszym kościele.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po mszy św. wieczornej.

3. Wszystkich, którzy dotąd sprzatali kościół i chcą podjąć ten trud nadal oraz nowych parafian chętnych do pomocy zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 18.45 na plebanii.

4. W czasie ferii mszy św. szkolnej nie będzie.

5. W czwartek Wieczór Karolowy. O 18.00 msza św., a po niej nabożeństwo ku czci naszego Patrona. Prośby i podziękowania można składać przed mszą św.

6. W czwartek też rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Hasłem przewodnim jest werset z pieśni Mojżesza i Miriam z 15 rozdziału Księgi Wyjścia: „Prawica Twoja wsławiła się mocą” (Wj 15,6). Program jest w gablotce.

7. Na ekrany kin wszedł piękny i wartościowy film "Ignacy Loyola". To doskonale opowiedziana historia dramatycznych i przełomowych momentów życia świętego. Organizujemy parafialny seans w kinie Helios w niedzielę, 4 lutego o godz. 18.30. Cena biletu 13 zł. Zapisywać się można w zakrystii najpóźniej do końca stycznia lub do wyczerpania miejsc.

8. Polecamy nowy nr "Gościa Niedzielnego", a w nim o św. Stanisławie Kostce, o tym, jak następca tronu Arabii Saudyjskiej zakupił obraz „Zbawiciel świata”, a także o Chile i Peru w związku z rozpoczynającą się jutro pielgrzymką papieża Franciszka do tych krajów. W naszej ofercie pojawia się czasopismo dla najmłodszych dzieci, "Mały Promyczek" w cenie 5 zł. Jest do nabycia na stoliku z tyłu kościoła.

9. Serdeczne Bóg zapłać! za życzliwość, ofiarność, za przyjęcie podczas kolędy i za ofiary kolędowe dzisiaj złożone.